Europa.jobs – nowa nazwa, nowe możliwości znalezienia pracy za granicą. Co się zmieniło?

Dawniej znana i doceniana platforma multijęzykowa, która łączy pracowników i pracodawców, nazywała się Pracuj w Unii. Obecnie, pod nową nazwą, ze zmienioną szatą graficzną strony i nowymi rozwiązaniami technologicznymi – Europa.Jobs oferuje pomoc w poszukiwaniu pracy. Co nowego oferuje ta Internetowa agencja pracy?

Agencja pracy – by można było znaleźć pracę za granicą

Europa.jobs nie jest tylko i wyłącznie portalem z ofertami pracy. Można śmiało posunąć się o stwierdzenie, że pełnią funkcje podobne do tych, które pełni agencja pośrednictwa pracy. Mimo, że cała współpraca odbywa się w Internecie, Europa.jobs służy zarówno profesjonalnym doradztwem, jak i pomocą we wszelkich formalnościach jakie wiążą się z podjęciem pracy za granicą.

Platforma przede wszystkim skraca dystans na europejskim rynku, poprzez wprowadzenie innowacyjnych technologii służących rekrutacji pracowników. Gwarantują również bezpieczeństwo i wiarygodność ofert pracy. Dzięki skutecznym metodom rozmów kwalifikacyjnych oraz wieloletniemu doświadczeniu, również pracodawcom zapewniają najwyższej jakości usługi. Dostarczają kompetentnych i godnych polecenia pracowników, którym zależy na zatrudnieniu.

Co się zmieniło?

Firma już nie tylko udostępnia ogłoszenia o poszukiwaniu pracy lub pracownika. Zaangażowała się w oferowanie kompleksowej usługi, z myślą o realnych korzyściach dla użytkowników.

Usprawnili dynamikę i przejrzystość strony, poszerzyli działalność o więcej krajów – Austria czy Czechy i opracowali nowe metody rekrutowania pracowników.

Szukasz pracy?

Europa.jobs będzie na bieżąco przesyłała Ci najnowsze oferty z zagranicznych rynków pracy, adekwatne do Twoich umiejętności. W ofertach będą zwierały się najświeższe informacje dotyczące przedsiębiorstwa, zarobków, ubezpieczenia, zakwaterowania (o ile zakres umowy je obejmuje) itp. Prowadzą również rozbudowaną bazę poradników, z których możesz zaczerpnąć ważne informacje dotyczące zarobków w danym kraju, ubezpieczeń socjalnych, zapotrzebowania na rynku pracy itp.

Oferujesz pracę?

Dzięki usługom Europa.jobs maksymalnie ułatwiasz sobie proces rekrutacji. Dostaniesz informacje o najbardziej wyselekcjonowanych pracownikach z każdego miejsca w Europie.

Agencja Pracy Tymczasowej
Agencja Pracy Tymczasowej o firma, która specjalizuje się w pośrednictwie pracy i dostarczaniu tymczasowych pracowników do...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.