Najbardziej opłacalne zawody w Wielkiej Brytanii

Szukasz pracy za granicą? Interesuje Cię zatrudnienie w Wielkiej Brytanii? Dobrze trafiłeś! W poniższym artykule przedstawimy najbardziej opłacalne zawody w UK, w których masz szansę zdobyć odpowiednie doświadczenie. Są to również najczęściej wybierane kierunki zawodowe przez Polaków. Sprawdź,  w jakich zawodach znajdziesz zatrudnienie.

Office Manager

Manager biuro to zawód, który jest często poszukiwany przez brytyjskich pracodawców i nie chodzi tutaj o stanowi sekretarki. To osoba, która świetnie radzi sobie z zarządzaniem sprawami głównie administracyjnymi. Należy być przede wszystkim zorganizowanym, a także posiadać odpowiednie doświadczenie. W tym przypadku potrzebna jest również znajomość języka oraz umiejętności interpersonalne.

Murarz

W Wielkiej Brytanii fachowcy są mile widziany ze względu na duże braki w branży budowlanej. Szczególnie można powiedzieć, że deficyt odczuwa się w przypadku w murarzy, którzy sukcesywnie brakuje na rynku pracy. Zarobki oczywiście uzależnione od umiejętności oraz doświadczenia, ale z pewnością można liczyć na wysoką pensję.

Kierowca autobusu

Co ciekawe, w UK brakuje również kierowców autobusu, którzy wykazaliby się odpowiednim doświadczeniem. Dlatego nawet polski kierowca nie miałby problemu, aby zdobyć pracę właśnie w Wielkie Brytanii. Wystarczy jedynie odpowiednio przeglądać oferty pracy w Anglii, aby móc znaleźć ogłoszenia z dobrymi warunkami, a wynagrodzenie rośnie wraz z nabytym doświadczeniem. Na początku z pewnością będziemy musieli odbyć kursy jazdy w ruchu lewostronnym, ale nie powinno stanowić to problemu.

Elektryk

Elektryk jest bardzo poszukiwanym specjalistą na terenie UK. Nie mają oni większego problemu ze znalezieniem bardzo dobrze płatnej pracy. Wymagania jedynie, jakie się stawia to oczywiście doświadczenie oraz co ważne – certyfikaty potwierdzające pracę przy różnych rodzajach instalacji oraz znajomość języka angielskiego.

Operator wózka widłowego

Z pewnością brakuje osób w Wielkiej Brytanii, które mogłyby się pochwalić umiejętnościami związanymi z prowadzeniem i obsługą maszyn. W tym przypadku poszukiwani są operatorzy wózka widłowego. Wystarczy posiadać odpowiednie umiejętności.

Ogrodnik

Gdy mowa o pracy w UK nie można zapomnieć o zatrudnienie w branży ogrodniczej oraz rolniczej. To nadal zajęcia, które jest dobrze płatne i bardzo opłacalne dla Polaków. Wysokość wynagrodzenie należy od posiadanych umiejętności oraz przydzielonych obowiązków. Z pewnością lepiej zarobią osoby, które zajmują się, np. architekturą krajobrazu lub wykazują znajomość z zakresu ogrodnictwa.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.