Co daje karta lunchowa od Sodexo?

Karta lunchowa dla pracowników to ostatnio niezwykle popularny benefit w większych i mniejszych firmach. Jednym z największych dostawców tej usługi jest firma Sodexo. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co daje karta lunchowa od Sodexo, przeczytaj artykuł do końca i rozwiej swoje wątpliwości

Czym jest karta lunchowa Seodexo?

Karta lunchowa od Sodexo w niczym nie różni się od typowej karty płatniczej – posiada ten sam rozmiar, kształt i formę. Można jednak spersonalizować jej grafikę w zależności od projektu klienta. Karta lunchowa od Sodexo polecana jest szczególnie dla firm, które chcą dać swoim pracownikom więcej benefitów niż typowe „owocowe wtorki”. Karta lunchowa od Sodexo może zostać doładowana dowolną kwotą, o której decyduje pracodawca. Można nią płacić w wybranych restauracjach, cateringach oraz u Pana Kanapki, jeśli tylko zawarta jest umowa między daną restauracją/firmą a Sodexo.

Karta lunchowa Sodexo to także wyjątkowe narzędzie motywacyjne, które sprawdzi się w każdej firmie. Jest wygodna w obsłudze i dopasowana do potrzeb pracowników. W końcu nic nie integruje tak, jak wspólny posiłek, a dodatkowo buduje ducha zespołu. Z kartą lunchową od Sodexo nie trzeba martwić się o to, że nasi pracownicy nie będą wydajni w czasie swojej pracy ze względu na doskwierający im głód.

Korzyści z karty lunchowej od Sodexo

Dodatkowo karta lunchowa od Sodexo upoważnia do korzystania z wielu atrakcyjnych rabatów w sieciach partnerskich. A kiedy środki od pracodawcy wyczerpią się na karcie, pracownik może doładować ją samodzielnie na taką kwotę, jaka tylko jest dla niego atrakcyjna, żeby później móc korzystać z wyjątkowych zniżek. Sama karta akceptowana jest we wszystkich restauracjach, które honorują karty MasterCard na terenie całego kraju. Zawsze warto mieć ją przy sobie – będąc zarówno w biurze i jak podróży służbowej. Wszystko po to, aby mieć możliwość zadbać o zdrowy i pożywny posiłek o dowolnej porze dnia i tym samym zregenerować siły na resztę dnia w pracy.

Co równie ważne, kartę można zintegrować z dedykowaną aplikacją mobilną, która umożliwia wyszukiwanie ciekawych restauracji oraz rabatów i promocji.

Karta lunchowa – przez żołądek do serca pracownika

Zbilansowana dieta, która dopasowana jest do konkretnej osoby, wpływa na pamięć, koncentrację, nastrój, kreatywność oraz wydajność w pracy. W związku z tym wielu pracodawców zdecydowało się na wprowadzenie karty lunchowej do swoich biur, aby umożliwić swoim pracownikom dostęp do posiłków, które pozwolą im wspólnie tworzyć dobrze prosperującą firmę. Karta lunchowa od Sodexo sprawdza się w tym w 100% i pozwala zwiększyć sympatię pracowników. Bo nic nie działa tak na sympatię, jak jedzenie.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *