Zalety bonów podarunkowych Sodexo – sprawdź je!

Każda osoba prowadząca działalność zatrudniająca pracowników chciałaby w jakiś sposób nagrodzić swoich zatrudnionych za sukcesy dokonane na rzecz firmy. Wybór odpowiedniego systemu motywacyjnego to nie lada wyzwanie, zwłaszcza jeśli nie wiemy, jakie gusta ma nasz zespół. Bony podarunkowe od Sodexo to jedna z form nagradzania pracowników oraz świetny pomysł na podarunek, który przypadnie do gustu każdemu człowiekowi pracy.

Motywacja pracowników

Motywacja pracowników to nie raz klucz do sukcesu firmy. Dobrze zmotywowani pracownicy to lepsze wyniki oraz dokładniejsza i szybsza praca. Chcą odpowiednio zmotywować zatrudnionych postawmy na bony podarunkowe od Sodexo. Jest to jedno z najbardziej cenionych rozwiązań wśród firm z uwagi na szybki czas realizacji, różnorodność nominałów oraz najbardziej uniwersalne narzędzie, z którym pracownicy sami zdecydują, co będą chcieli zrobić.

Swoboda wyboru

Bony podarunkowe od Sodexo dają prawie nieograniczone możliwości ich wykorzystania. Ponad 50 tysięcy placówek, w których można wykorzystać bony, to spora liczba. Wśród ich znajdują się lokale gastronomiczne, sklepy odzieżowe i obuwnicze, drogerie i apteki, a także wiele więcej. Bony podarunkowe od Sodexo to rozwiązanie, które pomoże zoptymalizować domowy budżet oraz zapewni pracownikom zniżki i promocje na zakupy każdego dnia i przez cały rok.

Jakie korzyści niesie ze sobą kupno bonów Sodexo

Bony podarunkowe od Sodexo to korzyść zarówno dla pracownika, jak i dla firmy. Korzystanie z bonów podarunkowych od Sodexo przez firmy to oszczędność budżetu. Karty podarunkowe są zwolnione z podatku VAT ze względu na to, że nie są one ani towarem, ani usługą. Korzyści dla zatrudnionego niesie fakt, że są one wygodne w użytkowaniu oraz akceptowalne w prawie każdym sklepie i placówce gastronomicznej. Oprócz samych bonów pracownicy mogą skorzystać z promocji i rabatów dostępnych za pośrednictwem Sodexo.

Sodexo – bony podarunkowe

Bony podarunkowe Sodexo to idealne rozwiązanie dla pracodawców, którzy chcą dać wolną rękę każdemu z zatrudnionych pod względem wyboru miejsca zakupów. Bony podarunkowe realizowane mogą być w ponad 80 sklepach na terenie całej Polski oraz ich wersjach online. Unikalny oraz wiele ofert dostępny tylko na Sodexo to coś, co możesz zyskać Ty, jak i Twój pracownik. Skorzystaj już dziś! Wystarczy złożyć zamówienie na stronie na odpowiednią kwotę, a bony pojawią się pod wskazanym adresem już w ciągu 72 godzin. Nie czekaj tylko łap korzyści z korzystania z bonów podarunkowych od Sodexo.

 

źródło zdjęć: freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.