Lista aktualnych ofert pracy we Francji

Szukasz pracy we Francji? Interesuje Cię znalezienie konkretnej oferty? Z pewnością zależy Ci na dobrych warunkach zatrudnienia oraz wynagrodzeniu. Dlatego, przeglądając ogłoszenia o pracy, warto zwrócić uwagę na najbardziej popularne zawody. Sprawdź, jacy pracownicy są najbardziej poszukiwani we Francji.

Pracownik fizyczny

Oczywiście brakuje rąk do pracy w wielu sektorach oraz branżach, dlatego nic dziwnego, że francuscy pracodawcy potrzebują pracowników fizycznych. Mowa szczególnie o osobach, które mogłyby pracować choćby na budowie, na produkcji czy w zawodach rzemieślniczych. Dokładne zarobki oraz warunki zatrudnienia określane są indywidualnie w zależności od umiejętności oraz zdobytego doświadczenia. Ponadto nie trzeba dobrze znać języka, a jedynie wyrażać chęć do jego nauki lub pochwalić się znajomością angielskiego.

Specjaliści poszukiwani

Rąk do pracy brakuje również w specjalistycznych branżach, gdzie wymaga się doświadczenia oraz odpowiedniej znajomości języka. Mowa przede wszystkim o IT, specjalistach związanymi z finansami, obsługą klienta, sprzedażą, handlem czy logistyką.

Sektor produkcyjny i budowlany

Pracodawcy praktycznie przez cały rok szukają pracowników związanych z branżą produkcyjną oraz budowlaną. Oprócz tego nie wymaga się w takim przypadku znajomości języka, jedynie w stopniu komunikatywnym. Zapewnia to prawidłowy przepływ informacji między pracownikami zakładu oraz kierownikami. Stawki godzinowe uzależnione są od wykonywanego zajęcia. Jednak z pewnością możemy liczyć na większe wynagrodzenie niż minimalna płaca krajowa. Brakuje murarzy, stolarzy, zbrojarzy, operatorów maszyn, cieśli, kierowników czy inżynierów.

Branża TLS

Potrzebni są specjaliści od transportu, spedycji i logistyki. Ten sektor niezwykle szybko się rozwija i można zauważy, że poszerza zakres swoje działań nie tylko lokalnie, ale również międzynarodowo. Osoby z doświadczeniem i odpowiednim wykształceniem są zatem mile widziane za granicą.

Praca we Francji bez języka

Jeżeli szukasz pracy we Francji bez znajomości języka, nie powinieneś się obawiać. Wiele agencji prowadzi specjalne nabory na stanowiska, na których znajomość języka nie jest aż taka istotna.

 

Ciekawostki o pracy we Francji
Francja stała się bardzo popularna w ostatnich latach, pod względem wyjazdów pracowniczych i delegacji. Każdy pracownik...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.